Onur Yapı Mob

Onur Mobilya 1985 yılında üretim hayatına başlamış, dünden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda bulunduran deneyimli kadrosu ve hizmet anlayışıyla Bursa’da kurulmuştur.

Firmamız, büyüyen iş hacmi ve müşteri portföyü göz önüne alınarak kurumsallaşma sürecini başlatmış, üretim alanındaki teknolojik ve modern gelişmeleri takip ederek piyasa rekabet gücüne artırmayı hedeflemiştir.

Bireysel konut, villa, toplu konut ve çeşitli projelere üretim yapan firmamız kullandığı 1.Sınıf malzemeler ile başta mutfak, banyo, kapı olmak üzere giyinme odaları, tv üniteleri, portmanto, dresuar gibi tamamlayıcı dekorasyon unsurları ve pvc alüminyum doğrama tecrübeleri ile müşteri memnuniyeti sağlayan nitelikli ürünler üretmektedir.

Amacımız;

Müşteri ihtiyaçlarını doğru ve yerinde tespitini sağlayıp en iyi şekilde karşılık verebilmektir.

Çalıştığımız projelerde tasarım, imalat ve uygulama hizmetlerinde kaliteli hizmet sunmaktadır. İmal ettiğimiz ürünlerin kullanıcılarımız tarafından uzun yıllar kullanılacak kaliteli ve güvenli malzemeler kullanmaktır.

Hedefimiz;

Kaliteyi her geçen gün artırma amacıyla çalışmalar yapmak.

Üretim süreçlerinde hızlı, doğru çalışmak. Piyasa koşulları ve rekabet anlayışı ile her geçen gün yüksek standartları yakalamak amacıyla çalışmalar yapmak.

Müşteri sorunlarını analitik düşünme yapısıyla çözüme ulaştırıp, üretim sonunda söz verilen termin süresinde hizmetin eksiksiz ve sorunsuz teslimini sağlamak.